ADA USLUEL ve UTKU ÖVÜNÇ ÜNLÜ

ADA USLUEL

Dans Sporu Latin ve Standart Milli Sporcusu

Öz disiplinim yüksek, çalışkan ve hedef odaklıyım. Eşli, grup ve/veya takım çalışmalarında işbirlikçi ve hoşgörülüyüm. Arkadaş çevremde sevilen biriyim. Okulumda IB programı öğrencisiyim. Ayrıca, BTEC sertifika programını da başarı ile bitirip, sertifika kazandım.

Doğum Tarihi: 08.08.2005

Yaşadığı Yer: Ankara

Kullandığı Diller: Türkçe, İngilizce, Fransızca

Eğitim: TED Ankara Koleji

Boy – Kilo: 1.65 cm / 47 kg

UTKU ÖVÜNÇ ÜNLÜ

Dans Sporu Latin ve Standart Milli Sporcusu

Milli sporcu olarak aktif devam etmekte olduğum Dans Sporu’nun yanı sıra ortaokula kadar lisanslı Tenis sporcusuydum. Halen hobi olarak tenis oynamaya devam ediyorum. Bisiklet sürmek de diğer hobilerim arasındadır.

Bir gün Dans Sporunda ülkemin bayrağını dalgalandırmak ve marşımızı okutmak en büyük hayalimdir.

Doğum Tarihi: 21.03.2004

Yaşadığı Yer: Ankara

Kullandığı Diller: Türkçe, İngilizce

Eğitim: ANKÜ GVO Fen Lisesi 

Boy – Kilo: 1.71 cm / 60 kg

Önemli Başarılar

2021 – TDSF Standart Türkiye Şampiyonluğu

2021 – TDSF Latin Türkiye 2 ciliği

2019 – WDSF Latin Junior 2 – Dünya 14 cülüğü

2019 – WDSF 10 Dance Junior 2 – Dünya 14 cülüğü

2019 yılında Dünya Dans Federasyonu’nun düzenlediği Dünya 10 Dans branşında 14. olarak bugüne kadar Türkiye’nin aldığı en yüksek puan elde edildi.

Dans sporunun itibarlı dergilerinden Dance Sport News dergisi tarafından Premium Çift seçilen ilk Türk sporcu çifti olundu.

Çift, 2016 yılından beri dans partneri olarak devam ediyor.

Detaylar

Sosyal Medya
Sosyal Sorumluluk
İhtiyaçlar

Instagram: Tıklayınız

 

– TEMA Vakfı’nın düzenlemiş olduğu günübirlik ağaç dikme kampanyasına değişik zamanlarda katıldı.

– Şehit Öğretmen Mahmut Çatalkaya Ortaokulu için düzenlenen kitap kampanyasında çalıştı.

– Serçev Yardım Gecesi’nde dans gösterisi sahnelendi.

Kostüm, Ulaşım, Konaklama, Kamp Masrafları, Dans Antrenörü, Yurtiçi Özel Dersler ve Beslenme gibi masraflar için kullanılacaktır.

Videoyu izlemek için görsele tıklayabilirsiniz.

Sponsorlar İçin

YAPABİLECEKLERİMİZ

ÜRÜN DENEYİMİ

Markanıza ait ürünleri deneyimleyebilir, test edebilir ve geliştirilmesi konusunda önerilerimi sunabilirim. Eğer ürün, tüketici ile buluşmuş ise özel hayatımda kullanırım. Satış ortaklığı seçeneği ile takipçilerime özel indirimler sağlayabilirim.

LOGO KONUMLANDIRMA

Sponsor logosuna sporcu kıyafetlerimde, sporcu sayfamda ve tüm logo konumlandırma alanlarında yer veririm. Televizyonda, gazetede, dergilerde, sosyal medyada ve röportajlarda logonuzu görünür kılarım.

MARKA YÜZÜ

Temsil ettiğim değerler ile tüketici algısında olumlu mesajlar bırakabileceğime inanarak, sponsor markanın yüzü olabilir, TV veya internet reklamlarında yer alabilirim. Marka ile birlikte kapsamlı işbirlikleri gerçekleştirebilirim.

SOSYAL MEDYA

Sosyal medya hesaplarımdan sponsorluğa ve sponsor markaya özel içerikler paylaşırım. Talep doğrultusunda yarışmalar düzenleyebilir, çekilişler yapabilirim. Tüm sosyal medya verilerini sponsor marka ile paylaşırım.

KONUŞMACI OLMA

Gerek şirket içi gerek şirket dışı aktivitelerinizde motivasyon konuşmaları ve özel aktiviteler yapabilirim. Katıldığınız konferanslar ve panellerde sahne alabilirim. Tüketici buluşmaları ve bayi toplantılarınızda aktif rol alabilirim.

FOTOĞRAF ÇEKİMİ

Ürün veya hizmet tanıtımlarınız kapsamında billboard, banner, dijital ekranlar, ilanlar ve sosyal medya kanallarında kullanabilmeniz üzere gerçekleştireceğiniz fotoğraf çekimlerinde yer alabilirim. 

İletişim

Bize ulaşmak için formu doldurabilirsiniz.

Sporcu sayfanızı oluşturmak istiyorsanız bizimle iletişime geçiniz.