Sporcu Sponsorluk Dosyası

Bireysel Sporcu Sponsorluk Dosyası Örneği İçin tıklayınız.

Sporcular, sponsor arama çalışmalarında markaların neden bir başka sporcuya değil de kendilerine sponsor olmaları gerektiğini ve markanın sponsor olması durumunda onlara sağlayacakları faydaları tarif eden sponsorluk dosyalarına sahip olmalıdır.

Sporcu sponsorluk dosyaları, herhangi bir proje veya etkinlik dosyasından oldukça farklıdır. Hakkınızda bilgilerin yer aldığı dosyada, ulaştığınız kitleye nasıl dokunabildiğinizi açıklamalı, medya iletişimini nasıl sürdürdüğünüzü belirtmeli ve sponsorluk kapsamında yapabileceklerinizi paylaşmalısınız.

Örnek Sponsorluk Dosyası

Örnek sporcu sponsorluk dosyasını incelemek için görsele veya buraya tıklayabilirsiniz.

Sporcuların her biri kişisel bir marka olduğundan, dosyanın içeriği her sporcuya göre farklılık göstermektedir. Profesyonel olarak hazırlanan sponsorluk dosyaları ile sponsorluğa bir adım daha yaklaşacaksınız.

Sporcu sponsorluk dosyalarımız ikiye ayrılmaktadır:

Standart Dosya – Hazır taslak üzerinden uygun bütçeler ile hazırlanır.
Premium Dosya – Tamamen eşsiz içerik ve tasarım ile hazırlanır.

İlgilendiğiniz sporcu sponsorluk dosyası hizmeti özelinde fiyat almak için formu doldurup bizimle iletişime geçebilirsiniz.

STANDART SPONSORLUK DOSYASINI SATIN AL!
TEK SEFERLİK ÖDEME / 5000 TL 

Sporcu Paketini satın alarak, hem sporcu sayfasına hem de standart sponsorluk dosyasına sahip olursunuz. Ayrıca talep edenlere Bireysel Sporcu Sponsorluğu Kitabı da hediye edilir. Bunlarla birlikte sponsorluk süreci konusunda destek olunur. Satın alma işleminden sonra sizinle iletişime geçilerek içerikler hakkında bilgi alınacak ve dosyanız uygulanacaktır.

Eğer profesyonel bir sporcuysanız ve Premium Sponsorluk Dosyasına ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız
(+90) 553 723 77 59 nolu telefon üzerinden bize ulaşabilirsiniz.