Sporcu İnternet Sitesi

İnternet siteleri, kişisel olarak “isimsoyisim.com” şeklinde sporcuya ait olan web sayfalarıdır. Başlangıç aşamasında olan sporcuların çok daha uygun maliyetli olan Sporcu Sayfası hizmetinden faydalanmalarını öneririz. Kendisini bir üst seviyeye taşımak isteyen sporcular ise kendilerine ait internet sitelerini hazırlatmak adına hizmetimizden faydalanabilir.

Sporcu internet siteleri, dijital görünürlük ve sponsorluk konusunda oldukça faydalıdır. İnternet sitesine sahip olan sporcular, arama sonuçlarda ön sıralarda yer alabileceği gibi kurumsal mail adreslerine sahip olabilir. İnternet sitelerinin yıllık Hosting (Sunucu) ve Domain (Alan Adı) gibi maliyetleri bulunur.

Örnek Sporcu İnternet Siteleri

Örnek sporcu internet siteleri hakkındaki içeriği incelemek için görsele veya buraya tıklayabilirsiniz. (Yeni sekmede açılır.)

Her sporcunun ihtiyacına yönelik farklı tasarım ve içeriğe sahip internet siteleri hazırlamaktayız. Genellikle kodlama bilgisi olmadan da sporcunun kendi kendine düzenlemeler yapabileceği hazır altyapıları özelleştirerek kullanmaktayız.

Mobil öncelik, SEO ayarları, Firewall kurulumu, Cache sistemi gibi detaylar internet sitesinin olmazsa olmaz kısımlarıdır. Fotoğraflarınız, videolarınız, biyografiniz, hedefleriniz, blogunuz, basın yansımalarınız, sponsorlarınız, iletişim formunuz ve talebe bağlı olan diğer tüm detaylara internet sitesinde yer verilir.

Sporcu internet sitesi hizmetinin detaylarını öğrenmek ve fiyat almak için formu doldurup bizimle iletişime geçebilirsiniz.