SEREN AY ÇETİN

Türkiye'nin İlk Namağlup Kadın Profesyonel Boksörü

Hakkında

Hayatımda boks haricinde hiçbir şey yok. Tek hedefim dünyanın 1 numaralı en iyi kadın boksoru olmak.

Dünyada Muhammed Ali ve Mike Tyson var ama markalaşmış bir kadın boksör yok. İşte o marka Serenay Çetin olacak. Beni izleyen herkesin boksa bakış açısı değişecek.

Doğum Tarihi: 13.07.1997

Yaşadığı Yer: İstanbul

Kullandığı Diller: Türkçe, İngilizce

Eğitim: Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği

Boy – Kilo: 1.69 cm / 54 kg

Kariyer

En güncel başarılar için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.
https://boxrec.com/en/proboxer/831596

 

Profesyonel boksda 2. maçında daha önce WBC gibi prestijli bir kemerin dünya şampiyonluğuna oynamış Oksana Romanova’yı kendi evinde puanla mağlup etti.

Amatör dünya şampiyonu Inna Statkevychi önce kendi evinde nakavt ile daha sonra Türkiye’de onun deyimi ile intikam maçında 2. kez mağlup etti.

Detaylar

Hakkındaki Yorumlar
İhtiyaçlar
Sponsorları
Sosyal Medya

“Bir gün Amerika’da çok büyük başarılara imza atacak.”
Arda Avcı
Amatör Avrupa Şampiyonu Profesyonel Dünya Şampiyonu

“Sadece dünya şampiyonu değil sıra dışı bir dünya şampiyonu olacak.”
Serdar Avcı
Amatör ve Profesyonel Dünya Şampiyonu

Genel olarak; Turnuva Katılım Bedelleri, Ulaşım Masrafları, Konaklama, Gıda ve sporum için kullandığım malzemelere ihtiyaç duyuyorum. Maddi durumum iyi olmadığından gerek maddi gerek ayni desteklerinize açığım.

Şafak Elektrik

Ayden Marine

GDO Entegre Kimya

Instagram: Tıklayınız

 

Sponsorlar İçin

YAPABİLECEKLERİM

ÜRÜN DENEYİMİ

Markanıza ait ürünleri deneyimleyebilir, test edebilir ve geliştirilmesi konusunda önerilerimi sunabilirim. Eğer ürün, tüketici ile buluşmuş ise özel hayatımda kullanırım. Satış ortaklığı seçeneği ile takipçilerime özel indirimler sağlayabilirim.

LOGO KONUMLANDIRMA

Sponsor logosuna sporcu kıyafetlerimde, sporcu sayfamda ve tüm logo konumlandırma alanlarında yer veririm. Televizyonda, gazetede, dergilerde, sosyal medyada ve röportajlarda logonuzu görünür kılarım.

MARKA YÜZÜ

Temsil ettiğim değerler ile tüketici algısında olumlu mesajlar bırakabileceğime inanarak, sponsor markanın yüzü olabilir, TV veya internet reklamlarında yer alabilirim. Marka ile birlikte kapsamlı işbirlikleri gerçekleştirebilirim.

SOSYAL MEDYA

Sosyal medya hesaplarımdan sponsorluğa ve sponsor markaya özel içerikler paylaşırım. Talep doğrultusunda yarışmalar düzenleyebilir, çekilişler yapabilirim. Tüm sosyal medya verilerini sponsor marka ile paylaşırım.

FOTOĞRAF ÇEKİMİ

Ürün veya hizmet tanıtımlarınız kapsamında billboard, banner, dijital ekranlar, ilanlar ve sosyal medya kanallarında kullanabilmeniz üzere gerçekleştireceğiniz fotoğraf çekimlerinde yer alabilirim. 

İletişim

Bana ulaşmak için formu doldurabilirsiniz.

Sporcu sayfanızı oluşturmak istiyorsanız bizimle iletişime geçiniz.