SABRİ MURAT ERSÖZ

Turkish Master Swimmer

Hakkında

Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ve 1985 yılından beri lisanslı yüzücüyüm. 8 – 14 yaş arasında birçok derecelerim oldu. 2012 yılından beri Master kategorisinde hem havuz hem de açıksu yarışlarında çeşitli başarılar elde ederek yüzme sporuna devam etmekteyim. Mevcut hedeflerim arasında ise dünyada markalaşmış ve oldukça prestijli olan 7 Ocean Kanal geçişlerini gerçekleştirebilmek var.

Doğum Tarihi:01.03.1977

Yaşadığı Yer: İstanbul

Kullandığı Diller: İngilizce, Türkçe

Eğitim: İstanbul Üniversitesi, SBMYO, Turizm ve Otel İşletmeciliği

Boy – Kilo: 1.82 cm / 82 kg

Kariyer

 • 20.05.2023 tarihinde Uzun Kulvar Yüzme Şampiyonasında 200M Karışık Kurbağalama yarışında 02.55.76″ lık derece ile 45-49 Yaş kategorisinde birincilik alarak Yeni Türkiye Rekorunun sahibi oldum.

 • 18.06.2023 tarihinde uzun mesafeli yüzme geçişlerinde istenen 6 Saat aralıksız suda dayanıklılık için benzer koşullarda gözetmen eşliğinde test yapıldı. Küçükyalı – Burgaz Ada – Heybeli Ada – Küçükyalı Parkuru 17Km.’den fazla (Wetsuit olmadan, Slip Mayoyla) 6 Saat 3 Dk. süre boyunca yüzerek bitirdim.

 • 30.07.2023 tarihinde Beykoz Yüzme Festivalinde 1.5Km Açıksu Yüzme Yarışını 24.01” ile bitirerek kategorimde birincilik aldım.

Detaylar

Sosyal Medya
Sponsorlar
Yorumlar
Özel Yaşam
İhtiyaçlar
Sosyal Sorumluluk

Instagram: 1K+ Takipçi

Facebook: Şahsi Hesap

 Antikacı Dükkanı

“Sporcumuzun Önünün çok açık olduğuna inancımız tamdır. Kendisi teknik ve kondisyon açısından her türlü zorlu yüzme etabını başarıyla tamamlayabilir.” Eyüp Han Batur, Han Batur Spor Kulübü

“Maddi ve Manevi desteklemekten gurur duyduğumuz Sporcunun bize kattığı değer ve kendi spor kariyerindeki ilerleme için çok mutluyuz.” Emine Nilgün Yurtsever, Antikacı Dükkanı

2019’dan beri mutlu bir evliliğim var. Öncesinde hiç yüzme bilmeyen sevgili eşime son birkaç senede yüzme öğrettim ve ilk defa katıldığı yarışmalarda havuzda iki tane ikincilik, 1500M açıksuda bir tane üçüncülük aldı. Sosyal hayatımın yarısı spor ile ilişkilidir. Bana destek veren çok başarılı sporcu arkadaşlarım ve antrenörüm de hayatımın önemli bir parçasıdır.

Sporcu olmamın yanı sıra yurtdışından eğitim almak isteyen öğrencilere danışmanlık yapmaktayım. Bunun yanı sıra küçük yaşlardan beri merakım olan antika alım satımı kapsamındaki konularda Antikacı Dükkanı adlı firmaya da destek vermekte ve danışmanlık yapmaktayım.

En sevdiğim yemekler Hünkar Beğendi, Lazanya ve zeytinyağlı taze fasulyedir. Genel olarak sağlıklı ve doğal beslenirim. Liseden ahçılık bölümü mezunu olduğum için her türlü yemeği kolaylıkla yapabilir genelde keyif hobi amaçlı mutfağa girerim.

Boş zamanım olduğunda sürekli yüzme, atletik performans ve beslenme ile ilgili araştırmalar yapmayı, ayrıca bilim kurgu türünden filmleri izlemeyi çok severim. Tabiiki yürüyüş, bisiklet, rüzgar sörfü ve uzun mesafe deniz yüzmeleri antrenman dışı kendimi rahatlattığım sportif hobilerim arasındadır.
Kendimi dürüst, azimli ve özgüveni yüksek olarak tanımlarım.

Manş Kanalını geçecek bir yüzücünün aşağıdaki ihtiyaçları olmaktadır.

 • Yarış Kayıt Ücretleri
 • Tekne Kaptan Ücretleri
 • Vize ve Uçak Masrafları
 • Konaklama Masrafları

  Diğer Masraflar :

 • Beslenme Destek Masrafları
 • Spor Ekipmanı Masrafları
 • Havuz Üyelik ve Antrenman Masrafları
 • Antrenör Masrafı

Buldan Eğitim ve Dayanışma Vakfı’nın “Kızımız Okuyacak” projesine destek vermek üzere
20.08.2023 tarihinde düzenlenen 35. Kıtalararası Boğaziçi Yüzme yarışmasında yardım kampanyası açtım.

Bu yarışta okumayan kız çocuğu kalmaması için kulaç attım. Açılan kampanyada toplamda 21 öğrenci için gerekli 1 yıllık burs fonuna ulaşıldı.

Sponsorlar İçin

YAPABİLECEKLERİM

ÜRÜN DENEYİMİ

Markanıza ait ürünleri deneyimleyebilir, test edebilir ve geliştirilmesi konusunda önerilerimi sunabilirim. Eğer ürün, tüketici ile buluşmuş ise özel hayatımda kullanırım. Satış ortaklığı seçeneği ile takipçilerime özel indirimler sağlayabilirim.

LOGO KONUMLANDIRMA

Sponsor logosuna sporcu kıyafetlerimde, sporcu sayfamda ve tüm logo konumlandırma alanlarında yer veririm. Televizyonda, gazetede, dergilerde, sosyal medyada ve röportajlarda logonuzu görünür kılarım.

MARKA YÜZÜ

Temsil ettiğim değerler ile tüketici algısında olumlu mesajlar bırakabileceğime inanarak, sponsor markanın yüzü olabilir, TV veya internet reklamlarında yer alabilirim. Marka ile birlikte kapsamlı işbirlikleri gerçekleştirebilirim.

SOSYAL MEDYA

Sosyal medya hesaplarımdan sponsorluğa ve sponsor markaya özel içerikler paylaşırım. Talep doğrultusunda yarışmalar düzenleyebilir, çekilişler yapabilirim. Tüm sosyal medya verilerini sponsor marka ile paylaşırım.

KONUŞMACI OLMA

Gerek şirket içi gerek şirket dışı aktivitelerinizde motivasyon konuşmaları ve özel aktiviteler yapabilirim. Katıldığınız konferanslar ve panellerde sahne alabilirim. Tüketici buluşmaları ve bayi toplantılarınızda aktif rol alabilirim.

FOTOĞRAF ÇEKİMİ

Ürün veya hizmet tanıtımlarınız kapsamında billboard, banner, dijital ekranlar, ilanlar ve sosyal medya kanallarında kullanabilmeniz üzere gerçekleştireceğiniz fotoğraf çekimlerinde yer alabilirim. 

ÖZEL ETKİNLİK

Kurum çalışanlarına veya çalışanların çocuklarına özel eğitimler, demo gösterileri yapabilir, özel gösteri etkinlikleri düzenleyebilir mim. Kurum çalışanlarına eğitim verebilir veya koçluk yapabilirim.

RÖPORTAJLAR ve BİLET

Tüm basın röportajlarımda marka isminden bahsedebilirim.

Katıldığım turnuvaları izlemek isteyen sponsorları etkinlik sırasında ağırlayabilirim.

İletişim

Bana ulaşmak için formu doldurabilirsiniz.

Sporcu sayfanızı oluşturmak istiyorsanız bizimle iletişime geçiniz.