MEHMET AYDIN

Wushu - Milli Sporcu

Hakkında

 2002 Hakkari Doğumlu. Milli sporcu 56 kg Wushu Türkiye temsilcisi.

Doğum Tarihi: 03.07.2002

Yaşadığı Yer: Kocaeli

Kullandığı Diller: Türkçe, İngilizce

Boy – Kilo: 1.65 cm / 56 kg

Kariyer

Elde ettiği önemli başarılar:

  • 5. AÇIK BALKAN WUSHU ŞAMPİYONU
  • 2019 OKULLAR ARASI WUSHU TÜRKİYE 1.si
  • 2019 WUSHU 52 KG TÜRKİYE 2.si
  • 2020 WUSHU 52 KG TÜRKİYE 2.si
  • 2021 WUSHU 56 KG TÜRKİYE 1.si
  • 2022 WUSHU 56 KG TÜRKİYE 2.si
  • 2022 5th OPEN BALKAN CHAMPİONSHİP 1.si
  • 2023 WUSHU 56 KG TÜRKİYE 2.si
  • 2023 6th OPEN BALKAN CHAMPIONSHIP 1.si

Detaylar

Özel Yaşam
İhtiyaçlar
Hakkındaki Yorumlar
Sosyal Medya
Sosyal Sorumluluk

Hepimizin başkalarından gizlediği farklı bir yüzü, herkesten sakladığı duyguları var. Kalbimizin derinliklerinde yatanları yalnızca biz bilebiliriz. Ancak bazen kendimize bile itiraf edemediğimiz duygularla da boğuşmuyor değiliz.

Müsabakada tüm giderlerin masraflarının karşılanması ve sponsor olacak iş yerinin veya şirketin yılda bir üzerinde logo damgası olacak 1 eşofman takımı.

Milli takım antrenörü.
Eren Koç: “Kulübümüzde şampiyon sporcular yetiştirerek ilimizi ve ülkemizi gururla temsil ediyoruz. Bunlardan biri Mehmet Aydın. Zorluklara gözüs gerip bu nuktalara, bu dereceleri elde etmesi için çok ilgilendim. Her sporcumuz bizim için değerli. Hepsi ile ayrı ayrı ilgileniyoruz. İyi bir sporcu yetiştirirken aynı zamanda ahlaklı ve disiplinli bireyler de olmalarını da diliyoruz”

Milli takım antrenörü.
İpek Nur: “Bu kulüpte nice şampiyonlar yetişti. Milli sporcular yetiştirmeye devam edeceğiz. Wushu sporunda ülkemize ve ilimize güzel dereceler ve başarılar getirem mehmet ile bağımız bir antrenör olarak değil bir abla kardeş bağıdır. Dünyada iyi yerlere gelmek için sporcumuzla birlikte var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz”

Instagram: Tıklayınız

 

Toplumsal yaşamın sürdürülebilir hale getirilmesine yardım.

İhtiyaç sahiplerinin maddi ve manevi gereksinimleri sağlanmasına destek.

Hassas ve duyarlı bireylerin yetiştirilmesine destek.

Aile Sosyal Hizmetler Bakanlığı Çocuk Hizmetleri Genel Müdürlüğü İle Türkiye Wushu Kung Fu Federasyonu Başkanlığı Arasında İş Birliğine yardım ve destek vermek.

Sponsorlar İçin

YAPABİLECEKLERİM

ÜRÜN DENEYİMİ

Markanıza ait ürünleri deneyimleyebilir, test edebilir ve geliştirilmesi konusunda önerilerimi sunabilirim. Eğer ürün, tüketici ile buluşmuş ise özel hayatımda kullanırım. Satış ortaklığı seçeneği ile takipçilerime özel indirimler sağlayabilirim.

LOGO KONUMLANDIRMA

Sponsor logosuna sporcu kıyafetlerimde, sporcu sayfamda ve tüm logo konumlandırma alanlarında yer veririm. Televizyonda, gazetede, dergilerde, sosyal medyada ve röportajlarda logonuzu görünür kılarım.

MARKA YÜZÜ

Temsil ettiğim değerler ile tüketici algısında olumlu mesajlar bırakabileceğime inanarak, sponsor markanın yüzü olabilir, TV veya internet reklamlarında yer alabilirim. Marka ile birlikte kapsamlı işbirlikleri gerçekleştirebilirim.

SOSYAL MEDYA

Sosyal medya hesaplarımdan sponsorluğa ve sponsor markaya özel içerikler paylaşırım. Talep doğrultusunda yarışmalar düzenleyebilir, çekilişler yapabilirim. Tüm sosyal medya verilerini sponsor marka ile paylaşırım.

FOTOĞRAF ÇEKİMİ

Ürün veya hizmet tanıtımlarınız kapsamında billboard, banner, dijital ekranlar, ilanlar ve sosyal medya kanallarında kullanabilmeniz üzere gerçekleştireceğiniz fotoğraf çekimlerinde yer alabilirim. 

İletişim

Bana ulaşmak için formu doldurabilirsiniz.

Sporcu sayfanızı oluşturmak istiyorsanız bizimle iletişime geçiniz.