DOĞAN SARI

Judo 1.DAN Siyah Kemer

Hakkında

Judo 1.DAN Siyah Kemer sahibidir. 10 senedir Judo yapmaktadır. 3 sene Taekwondo, 2 sene Cimnastik, 3 sene Tenis branşlarında tecrübesi bulunmaktadır.

Doğum Tarihi: 16.11.2001

Yaşadığı Yer: Ankara

Kullandığı Diller: Türkçe

Eğitim: Çankırı Karatekin Üniversitesi / Tarih (devam ediyor)

Boy – Kilo: 1.72 cm / 62 kg

Kariyer

Elde ettiği önemli başarılar

  • İller arası Ümitler Erkek Grup 1.lik
  • Ankara 2.lik
  • Ankara 3.lük
  • Ankara 3.lük

Detaylar

Sosyal Medya
Özel Yaşam
İhtiyaçlar
Sosyal Sorumluluk

Instagram: Tıklayınız

Twitter: Tıklayınız

 

“Elimden geldiğinin fazlasını yapmaya çalışarak başarılara ilerlemeye odaklanırım.”

Genel olarak; Turnuva Katılım Bedelleri, Ulaşım Masrafları, Konaklama, Gıda ve sporum için kullandığım malzemelere ihtiyaç duyuyorum. Maddi durumum iyi olmadığından gerek maddi gerek ayni desteklerinize açığım.

Kadınlara Self Defans Programı kapsamında kadın savunma derslerinde yer alındı.

Videoyu izlemek için görsele tıklayabilirsiniz.

Sponsorlar İçin

YAPABİLECEKLERİM

ÜRÜN DENEYİMİ

Markanıza ait ürünleri deneyimleyebilir, test edebilir ve geliştirilmesi konusunda önerilerimi sunabilirim. Eğer ürün, tüketici ile buluşmuş ise özel hayatımda kullanırım. Satış ortaklığı seçeneği ile takipçilerime özel indirimler sağlayabilirim.

LOGO KONUMLANDIRMA

Sponsor logosuna sporcu kıyafetlerimde, sporcu sayfamda ve tüm logo konumlandırma alanlarında yer veririm. Televizyonda, gazetede, dergilerde, sosyal medyada ve röportajlarda logonuzu görünür kılarım.

MARKA YÜZÜ

Temsil ettiğim değerler ile tüketici algısında olumlu mesajlar bırakabileceğime inanarak, sponsor markanın yüzü olabilir, TV veya internet reklamlarında yer alabilirim. Marka ile birlikte kapsamlı işbirlikleri gerçekleştirebilirim.

SOSYAL MEDYA

Sosyal medya hesaplarımdan sponsorluğa ve sponsor markaya özel içerikler paylaşırım. Talep doğrultusunda yarışmalar düzenleyebilir, çekilişler yapabilirim. Tüm sosyal medya verilerini sponsor marka ile paylaşırım.

KONUŞMACI OLMA

Gerek şirket içi gerek şirket dışı aktivitelerinizde motivasyon konuşmaları ve özel aktiviteler yapabilirim. Katıldığınız konferanslar ve panellerde sahne alabilirim. Tüketici buluşmaları ve bayi toplantılarınızda aktif rol alabilirim.

FOTOĞRAF ÇEKİMİ

Ürün veya hizmet tanıtımlarınız kapsamında billboard, banner, dijital ekranlar, ilanlar ve sosyal medya kanallarında kullanabilmeniz üzere gerçekleştireceğiniz fotoğraf çekimlerinde yer alabilirim. 

İletişim

Bana ulaşmak için formu doldurabilirsiniz.

Sporcu sayfanızı oluşturmak istiyorsanız bizimle iletişime geçiniz.